קורס עיצוב גרפי במחשב – לימודים גרפיקה אונליין דרך המחשב עם מורה פרטי מעבר לקו לתעודה מקצועית ותיק עבודות

רוצים ללמוד אונליין דרך האינטרנט עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת? אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף טיפים וטריקים כיצד לומדים מעצבים גרפיים וכל זה מהבית אונליין. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לדעת מה קורה בעולם זה.

הלימודים איך הם עובדים דרך האינטרנט?

בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב והייטק אונליין מספק מערכת  לימוד מקוונת שמאפשרת למורה לראות את המסך של הסטודנט. באמצעות מערכת זו המורה יכול לעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה שנמצאת אצל הסטודנט במחשב. המורה יוכל להזיז את העכבר ולהסביר צעד-אחר-צעד איך לעצב גרפיקה פרסומית בתוכנות של חברת אדובי. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך הטלפון או באמצעות המחשב.

מה קורה במהלך השיעור

במהלך השיעור המורה מסביר מהלכים שונים איך לעצב גרפיקה בצורה מקצועית ולאחר מכן הסטודנט יצטרך לתרגל. אם יש נושא בשיעור שהוא לא ברור המורה יחזור שוב עד שכל המהלכים יוסברו בצורה מקצועית. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ומטלות כדי לפתח לסטודנט את חשיבה היצירתית בשימוש בתוכנות. התמיכה לא רק בשיעור הפרטי עצמו אלא גם מעבר לשעות הלימוד כדי לאפשר לסטודנט לקבל יחס אישי ותשומת לב במתכונת של שיעורים פרטיים. כולנו יודעים שלימודים אישיים הם איכותיים ביותר כי מאפשרים לסטודנט להתקדם בקצב מהיר לעומת לימודים בקבוצה.

תוכל ליצור איתנו קשר באתר הזה או לצפות באתר הבא באינספור סרטונים וטיפים איך סטודנטים כבר לומדים מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בעיצוב גרפי תלמדו את החשיבה היצירתית כיצד לעזור לעסקים לקדם את המותג באמצעות הרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. במקביל תעבדו על תוכנות להדפסה ותתאימו את כל סגנון העיצוב להכנת שלטים או פליירים,  לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בעבודה בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי איתם תעצבו את תיק העבודות שלכם.

מה לומדים בעיצוב גרפי לתיק העבודות?

תיק עבודות צריך לכלול עבודות שנעשו בתוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. לכל אורך הקורס תקבלו תרגילים כדי להכין מודעות עיצוביות בשימוש בתמונות או גרפיקות כגון לוגואים לבנייה של מותג. התוכנות הם כלים ובאמצעות לימודי עיצוב תפתחו את החשיבה והיצירתיות לבניית חשיבה קונספטואלית ויצירת אלמנטים ויזואלים שמתאימים לקהל היעד שאליו אתם הולכים לעצב. תבינו את עולם הצבעים וכיצד הקשר בין הצבעים והמסרים השיווקיים שאותם אתם רוצים לעצב.

הביקוש בתעשייה למעצבים גרפים.

נוכל להגיד לכם שכיום מעצבים גרפיים מבוקשים ביותר בעולם הדפוס ובעולם האינטרנט. שני תחומים אלה מאפשרים למעצבים גרפיים להיות מבוקשים ובגלל זה השכר הוא מאוד גבוה. מרבית הבוגרים בתחום זה עובדים מהבית ונותנים שירותי גרפיקה פרילנסר ללקוחות בצורה פרטית. במשרד הפרסום בחברות ההייטק יכולים להתחיל עם שכר של 18000 שח נטו.

התעודה ותיק העבודות.

חברות הייטק או משרדי פרסום רוצים לראות  תכלס מה אתם יכולים להציע לעולם השיווק ויחסי הציבור. מה שיקבע אם תקבלו פרוייקט ועבודה אם אתם יודעים לשלב את הצבעוניות ולהשתמש בטכניקות המקובלות כיום ב-2020. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו להשתלב במהירות או לסירוגין לפתוח לכם עסק עצמאי לשיווק עסקים ומותגים.

לסיכום מה שחשוב היום בתעשייה זה אך ורק איך אתם מעצבים גרפיקה בצורה מקצועית ונוכל לראות שבשנים הבאות עקב התפתחות האינטרנט תוכלו לקבל אינספור עבודות בהמשך והביקוש בתחום ההייטק רק יגבר לעבודה משותפת עם מתכנתים להכנת אפליקציות או מוצרים שחברות הייטק מעצבות, מתכנתים הם לא מעצבים לכן הביקוש לאנשים שיודעים את עולם העיצוב רק יגבר.