קורס עיצוב גרפי בחצור הגלילית – לימודים גרפיקה ממוחשבת בצפון

גרים באזור הצפון רוצים להתחיל ללמוד איך להיות מעצבים גרפיים מבוקשים בתעשייה? מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה? הכנו  במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר בעמוד זה שיסבירו לכם כיצד אפשר להשתלב בתעשייה המבוקשת ביותר בעולם העיצוב הגרפי. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל מי שרוצה להתחיל לעבוד בתחום זה.

מה זה עיצוב גרפי?

עולם העיצוב הגרפי הוא רחב ומורכב אין ספור תחומים, אי אפשר להגיד בנושא אחד מה זה עיצוב גרפי כי התחום הזה כולל אינספור תחומים שונים. נוכל לראות פרסומות ומודעות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ובמקביל לראות עיצובים על שלטי חוצות. מעצבים גרפיים מאוד מבוקשים בתעשייה וככל שעולם האינטרנט ימשיך ויגדל יהיה לעסקים יותר אפשרויות פרסום במקומות שונים.

מה לומדים מעצבים גרפיים?

מעצבים גרפיים לומדים כיצד לחשוב בצורה מקצועית כדי להעביר מסרים שיווקיים ומכירתיים, במסלול הלימודים תלמדו לעבוד על התוכנות  גרפיקה של חברת אדובי שהם: פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין, לכל אורך הקורס תהיו עסוקים אך ורק בתיק העבודות. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מעניין ויפה תוכלו להשתלב במהירות בתעשייה.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

תחום העיצוב הגרפי אפשר למצוא בחיפה על ידי מכללות ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת שמלמדים את התחום. אם אתם גרים רחוק ממקומות אלה תוכלו ללמוד מהבית דרך האינטרנט בצורה מקצועית. לימודים באינטרנט מאפשרים למורה לעבוד ישירות על המחשב של הסטודנט אחד על אחד בצורה אישית ופרטית ולשוחח עם הסטודנט דרך מיקרופון ואוזניות. תוכלו  לראות בשיעורים המצורפים מורים שמלמדים בבית הספר לעיצוב דרך האינטרנט ולקבל מידע איך גם אתם יכולים ללמוד לימודי תעודה את התחום המבוקש ביותר בתעשייה.

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

מה חשוב כל יום כדי להתקבל ולעבודה משרדי פרסום או חברות הייטק?

נוכל להגיד לכם שאף אחד לא מסתכל על תעודות ומה שרוצים לראות זה תחלס כיצד אתם יכולים לעצב גרפיקה פרסומית לעסקים או לעצב מוצרים שחברות הייטק מפתחות. מרבית הבוגרים בתחום זה עובדים מהבית ונותנים שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים דרך האינטרנט או דרך עולם ההדפסה.

 שכר מעצבים גרפיים

שכר מעצבים גרפיים משתנה בהתאם למקום העבודה שהם בוחרים לעבוד בו. מעצבים גרפיים בחברות היי-טק יכולים להתחיל עם שכר של 18000 שח בעולם הדפוס קצת פחות. במידה ואתם בוחרים לעבוד בצורה עצמאית כפרילנסרים תוכלו להרוויח הרבה יותר על פי פרויקטים אישיים.

לסיכום על תחום העיצוב הגרפי

בעולם העיצוב הגרפי תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד, תוכלו לראות מעצבים וגרפיקאים רבים בתעשיית ההיי-טק והפרסום שלא למדו מעולם במקום מסודר. אם אתם רוצים להתקדם בתעשייה תצטרכו להשקיע בכל תקופת הלימודים בתיק עבודות מקצועי שידבר על הטרנדים החדשים המקובלים כיום בתעשייה ב-2020.