קורס עיצוב גרפי בחיפה והקריות – לימודים תקשורת חזותית

אם אתם שואלים את עצמכם איך עשו שלט חוצות או פרסומת בפייסבוק ואוהבים את מה שאתם רואים בהחלט עיצוב גרפי זה מקצוע שיתאים לכם. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטוני הסבר מדהים שיסביר לכם בשפה העברית כיצד מעצבים גרפיים מכינים שלטים או פרסומות לפייסבוק. תוכלו לראות כיצד מבצעים מניפולציות בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ובתוכנת עיצוב הספרים אינדיזיין.

איפה לומדים עיצוב גרפי בחיפה והקריות?

ללמוד את תחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במרכז חיפה או באזור הצפון. אם אתם גרים רחוק מאזור חיפה תוכלו ללמוד את התחום הזה גם אונליין באינטרנט עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב. שיטת לימודים אונליין באינטרנט חוסכת לכם נסיעות וזמן ומאפשרת לכם לקבל את כל מה שלומדים במכללות לעיצוב גרפי אבל מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום הבית.

לימודים אונליין באינטרנט בצורה פרטית אישית איך זה עובד?

לימודי גרפיקה ועיצוב באינטרנט  מתרחשים בצורה הבאה, המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר תוך הסברים כיצד לעצב גרפיקה פרסומית בתוכנות של אדובי. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות או בצורת טלפונית מה שמאפשר לכם לקבל יחס אישי ותשומת לב מלאה לכל אורך הלימודים. לכל אורך הקורס המורים שלכם ייתנו לכם שיעורי בית ותרגילים כדי לפתח לכם את החשיבה כיצד להיות מעצבים גרפיים. תוכלו ללמוד קורס עיצוב גרפי בחיפה והקריות אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא  או להשאיר פרטים בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.  

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד להשתמש בחוקים המקובלים בתעשייה כיום ב-2020. תלמידו מהי קומפוזיציה גרפית וכיצד אפשר לשלב את הצבע הנכון בהתאם לקהל היעד שאליו אתם הולכים בעצב. השימוש בקריירה העיצוביות יהיו  בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל תוכנה מבצעת סגנון אחר בעולם עיצוב גרפי והשילוב של כולם מאפשר לבנות תיק עבודות מקצועי בתוכנות אדובי.

הביקוש בתעשייה בעולם העיצוב הגרפי.

עולם האינטרנט יצר מחסור עצום במעצבים גרפיים ולכן כיום השכר של בוגרי מסלול לימודים זה יכול להתחיל ב 17 אלף שח במידה והם בוחרים לעבוד בתחום ההיי-טק. הביקוש נובע בגלל שגם עולם ההדפסה וגם עולם הטכנולוגיה ואתרי האינטרנט צריכים מעצבים גרפיים.  כיום לעסקים יש יותר אפשרויות פרסום ודרכים שונות ולכן למעצבים גרפים יש יותר עבודה בתחום.

העבודה מהבית בתחום העיצוב הגרפי

מרבית הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי נותנים שירותי פרסום ושיווק עסקים דרך האינטרנט. במידה ואתם בוחרים לעבוד בתור פרילנסרים תוכלו להרוויח משני מתחומים גם לתת שירותי גרפיקה ופרסום לאתר האינטרנט וגם לתת עיצובים לעולם דפוס. ככל שתיק עבודות יהיה מקצועי תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות כי עולם העיצוב הגרפי לא הולך לעצור אלא רק יגדל לעיצוב אפליקציות ועוד אינספור תחומים אחרים שחברות ההייטק מפתחות.