פתיחת קורס עיצוב גרפי בשנה כתבה על עולם הייטק ותקשורת חזותית

לימודי עיצוב גרפי נחשבים למאוד מבוקשים בשנים האחרונות בגלל שהביקוש למעצבים גרפים בתעשייה רק הולך וגודל.  בכתבה הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטוני הסבר מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה וכיצד אתם יכולים להשתלב בתעשייה במהירות. אם אתם אוהבים את עולם עיצוב גרפי וחושבים לקחת צעד קדימה את הקריירה שלכם בהחלט תמצאו בתחום זה אפשרויות התפתחות אדירות.

הביקוש בעולם העיצוב הגרפי.

נוכל לראות מכל עבר פרסומות ומודעות גם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. לעסקים יש יותר אפשרויות דרך המדיה אינטראקטיבית לקדם ולעשות יחסי ציבור מה  שלא היה בעבר. אם בעבר רוב הפרסומות היו אך ורק בעיתונים היום המצב שונה ולכן מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בתעשייה,  ביקוש רק ילך ויגדל בשנים הבאות כי הטכנולוגיה לא הולכת לעצור.

מה לומדים בעולם העיצוב הגרפי?

במסלול לימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד לקדם עסקים ולשווק אותם במדיות השונות אבל לא רק. עולם הדפוס עדיין חי ונושם לכן הביקוש הוא גדול יותר כי גם חברות הייטק / משרדי הפרסום מול בתי דפוס צריכים מעצבים גרפיים. הביקוש הוא עצום ולכן שכר מעצבים גרפיים הוא בין הגבוהים במשק לעומת תקופת הלימודים הקצרה. מעצבים גרפיים יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח בחברות היי-טק ובבתי דפוס כ12 אלף שח.

הלימודים והתוכנות

במסלול לימודים תלמדו לעבוד על התוכנות הגרפיות ואיתם תבנו את תיק העבודות שלכם. במהלך הלימודים תלמדו לעבוד על פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין, כל תוכנה מבצעת תפקיד אחר בתחום העיצוב הגרפי. לכל אורך הלימודים תהיו עסוקים בתיק עבודות בגלל שרק  סגנון זה חשוב ללקוחות אם אתם באמת מעצבים גרפיים מקצועיים.

העבודה בתחום עיצוב גרפי

גרפים עובדים בחברות הייטק בשיתוף פעולה עם מתכנתים ומעצבים את כל המוצרים שחברות הייטק מפתחות ויוצרות מידי שנה. במקביל תוכלו לעבוד משרדי הפרסום ולתת שירותים אינטראקטיביים ופרסומות או מודעות שירוצו ברשתות שונות. לאחר סיום הלימודים  תוכלו להמשיך ללמוד תקשורת חזותית / עיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

רוב המכללות ובתי הספר בישראל נמצאים במרכז הארץ כגון תל אביב ירושלים וחיפה. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד אלה ואין לכם את האפשרות לנסוע כדי ללמוד את התחום הממוחשב תוכלו ללמוד מהבית דרך האינטרנט בהוראה פרטית ואישית. בית הספר למקצועות העיצוב מספק תוכנה שמחברת בין מחשבים ובאמצעות שיטת לימודים זו סטודנטים לומדים בצורה פרטית אישית אחד על אחד את המקצוע הכובש ביותר. תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה ונציג לימודים ישוחח איתכם איך אתם יכולים ללמוד לימודי תעודה בצורה פרטית ואישית וכל זה מהבית.

תוכלו ללמוד פתיחת קורס עיצוב גרפי בשנה אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא  או להשאיר פרטים בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.  

לסיכום

מה שחשוב כלום כדי להצליח בתחום העיצוב הגרפי זה אך ורק תיק העבודות שלכם. משרדי הפרסום חברות הייטק לא עסוקים באיפה למדתם או איזה תעודה יש לכם. מה שרוצים לראות זה תכלס כיצד אתם יכולים לשרת עסקים. ככל  שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי  תוכלו לעבוד בתחום זה מהבית או לתת שירותי גרפיקה בתחום ההיי-טק / תקשורת אינטראקטיבית לקידום יחסי עסקים והציבור.