עיצוב גרפי קורס תוכנות – ללמוד לעצב בתוכנת גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי

מחפשים קורסים לתוכנות גרפיקה ממוחשבת ולא יודעים מאיפה להתחיל? רוצים לשפר את יכולות העיצוב שלכם על ידי תוכנות גרפיקה של חברת אדובי? הכנו במיוחד בשבילכם אינספור טכניקות עיצוביות בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. השיעורים בעמוד זה מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעצב גרפיקה פרסומית או שיווקית לכל מטרה. נסביר לכם כיצד עושים מניפולציות בתוכנות אדובי לשיווק עסקים.

לימודי השפה העיצובית בקורס עיצוב תוכנות.

זה לא מספיק היום לדעת אך ורק להשתמש בתוכנות הגרפיקה, כדי לעצב גרפיקה בצורה הנכונה אתם צריכים לדעת הרבה יותר מטכניקות בשימוש בתוכנות הגרפיקה. תצטרכו ללמוד את השפה העיצובית החל משימוש בצבעים נכונים ועד איך להעביר מסרים בצורה נכונה לקהל היעד שאליו אתם הולכים לעצב. תלמדו את חוקי העיצוב המותאמים ל2020 תוך שימוש בטרנדים המקובלים כיום בתעשייה. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים אך ורק בתיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שיאפשר לכם להשתלב בתעשייה.

התוכנות הנלמדות

בקורס עיצוב במהלך הלימודים תלמדו לעבוד על תוכנות גרפיקה של חברת אדובי המותאמות ל2020. בשנה האחרונה נעשו שינויים מרחיקי לכת בתוכנות הגרפיקה וחברת אדובי הכניסה אינספור פקודות חדשות בתוכנות כדי לגרום למעצבים גרפיים לעבוד בצורה מהירה יותר. התוכנות שתלמדו במהלך קורס עיצוב גרפי תוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין.

מה תוכנת פוטושופ יכולה לעשות?

באמצעות תוכנת הפוטושופ אתם מכינים עיצובים שהבסיס שלהם תמונות. תוכלו להשתמש בפילטרים מורכבים תוך עבודה מקצועית במברשות כדי לייצר מניפולציה להכנת פרסומת לפייסבוק או עיצוב אפליקציה.

אילוסטרייטור.

אילוסטרייטור תוכנה מרכזית בלימודי עיצוב גרפי בגלל שאיתה מכינים את כל המיתוג השיווקי לעסקים וכל העבודת המניפולציה על קו וצורה. תוכלו לקחת לכם קווים וצורות ולהפוך אותם ללוגואים או לכל מטרה אחרת. תוכנה מרכזית מאוד בכל קורס מעצבים גרפיים ורוב תיק העבודות נעשה על-ידי תוכנת אילוסטרייטור. תוכלו לראות בעמוד זה מניפולציות שונות שנעשו על ידי התוכנה ולהבין את היכולות העצומים שלה.

אינדיזיין

אינדיזיין תוכנה מרכזית בהכנת ספרים וחוברות ובאמצעותה המעצבים עובדים בשיתוף פעולה עם סופרים. המעצבים מקבלים טקסטים רבים מתוכנות אחרות ומסדרים את זה לפי עמודים. אינדיזיין היא לא תוכנת עיצוב אבל היא תוכנת עימוד הפופולרית ומכניסה גרפיקות שנעשו בפוטושופ ואילוסטרייטור.

איפה לומדים קורסים בעיצוב גרפי?

קורסים בעיצוב גרפי נמצאים באזור המרכז ישראל או דרך לימודים אונליין. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד אלו תוכלו ללמוד דרך האינטרנט דרך בית הספר למקצועות העיצוב אונליין. בית הספר מספק לסטודנט תוכנה שמחברת בין מחשבים ובאמצעות תוכנה זו המורה יכול לעבוד עם הסטודנט אונליין אחד על אחד, במהלך השיעור המורה ישוחח איתכם דרך מיקרופון ואוזניות או בצורת טלפונית. לכל אורך השיעור תקבלו תרגילים מעשיים כדי לשפר את תיק העבודות.

תוכלו ללמוד עיצוב גרפי קורס תוכנות אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא  או להשאיר פרטים בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.  

מה חשוב בתעשייה?

כדי להתקבל לעבוד במשרדי פרסום וחברות הייטק מה שרוצים לראות היום זה אך ורק תיק עבודות מקצועי שאתם באמת מבינים עניין. בתעשיית העיצוב גרפי תעודות ותארים לא פותחים דלתות לאף אחד כי רוצים לראות בצורה עניינית כיצד אתם יכולים לעזור לעסקים לשווק ולפרסם. מרבית בוגרי  מסלול לימודים אלו עובדים מהבית ונותנים שירותי פרילנס.